Świat aronii - Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze w Łukowie

Świat aronii - Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze w Łukowie

Nasze Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze jest producentem sadzonek aronii i od lat zajmuje się uprawą aronii czarnoowocowej oraz produkcją sadzonek.

Ekologiczny charakter produkowanych przez nas owoców i sadzonek potwierdza największa w Polsce jednostka certyfikacji ekologicznej – „EKOGWARANCJA PTRE”.

Jesteśmy najwyższej jakości producentem sadzonek aronii czarnoowocowej. Powierzchnie plantacji owocowych w naszym gospodarstwie osiągnęły już powierzchnię prawie 40ha, co jest gwarancją wysokiego wyspecjalizowania właśnie w kierunku produkcji sadzonek aronii w naszej szkółce, jak i ekologicznego owocu aronii czarnoowocowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt zarówno do zakładania plantacji aronii, jak również do ich pielęgnowania oraz zbioru owoców. W chwili obecnej posiadamy 2 kombajny do zbioru aronii – całorzędowy Victor oraz półrzędowy Joanna.

Nasze sadzonki swoich odbiorców znajdują nie tylko na terenie kraju, ale głównie poza jego granicami, co jest niepodważalnym dowodem na wysoką jakość proponowanego przez nas materiału sadzeniowego.

Nasze gospodarstwo sadownicze, jako producent aronii, oferuje najwyższej jakości sadzonki aronii z własnej szkółki oraz gotowe produkty w postaci mrożonych owoców, gotowych koncentratów oraz soków z aronii.


Aby plantacje naszych klientów osiągały jak najwyższe plony, napisaliśmy specjalny poradnik zakładania i uprawy aronii. Życzymy ciekawej lektury!

Pobierz - poradnik plantatora