Certyfikowana szkółka sadzonek aronii ekologicznej w województwie Lubelskim

Certyfikowana szkółka sadzonek aronii ekologicznej w województwie Lubelskim

Szkółka aronii posiada wieloletnie tradycje szkółkarskie naszego gospodarstwa. Produkujemy jedynie sadzonki wegetatywne, które w przyszłości osiągają najwyższą wydajność owocowania, gdyż genetycznie są one wiernymi kopiami oryginalnych krzewów pochodzących z ich rdzennych terenów występowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji sadzonek, co pozwala nam uzyskiwać materiał najwyższej jakości.

Szkółka aronii pielęgnowana jest wyłącznie ręcznie, co zapewnia nienaruszony stan zarówno systemu korzeniowego, jak i kształtujących się pędów. Nasza szkółka aronii posiada system nawadniania symulujący naturalny deszcz. Szkółka mieści się w miejscowości Dąbie, koło Łukowa, w woj. Lubelskim.


  • 8
  • 9
  • 10

Sadzonki z naszego gospodarstwa znalazły uznanie u klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nasza szkółka aronii istnieje już od wielu lat, dlatego oferowany przez nas materiał szkółkarski, cechuje się wysokim urodzajem. Dołącz do grona najlepszych, plantacje zakładaj jedynie ze sprawdzonego materiału! Pamiętaj – od jakości sadzonek i ich materiału genetycznego zależy przyszły plon, i dobre prosperowanie Twoich plantacji.


Aby plantacje naszych klientów osiągały jak najwyższe plony, napisaliśmy specjalny poradnik zakładania i uprawy aronii. Życzymy ciekawej lektury!

Pobierz - poradnik plantatora